Kam až se dá vlastně zajít?

2. dubna 2010 v 19:59 | Ini |  © Svět očima Ini
Každý občas nebo stále hledá svou pomyslnou hranici, za kterou už nepůjde, čáru, pohár trpělivosti nebo snad chování, co je pro něj přijatelné a nepřijatelné. Každý den se setkávám u ostatních lidí s věcmi, které bych snad já neudělala, ale  říkám si, když mohou oni, a je jich opravdu hodně, proč si brát servítky a zajímat se o to, jak vlastně mé chování vypadá a jakou si tím dělám pověst? Já u sebe odpověď znám:záleží mi na mé vlastní pověsti, záleží mi na mém vystupování a opravdu se snad nesnažím potápět sama sebe.

Jak koukat na článek umístěný na blog, kde někdo zveřejňuje obsah sms zpráv? Zvlášť, když si to dotyčný, který ty zprávy psal, může přečíst. Neměl by k tomu třeba dotyčný dát souhlas? Nemělo by toto být spíše osobní? Chápu, občas dáme zprávy přečíst svým kamarádům, ale ventilujeme je na svůj blog? Ještě v původním znění s uvozovkami, aby každý viděl, že je to citace? Jak se na to mám tvářit já, jakožto kamarád osoby, jejíž zprávy byly zveřejněné? Nehledě na to, byly pravdivé XD 
Jak můžu něco řešit s člověkem, u kterého nemám jistotu, že zrovna problém, který s ním řeším, nezveřejní na svém blogu a ještě ho bude označovat za já nevím, něco trapného?
Můžu věřit někomu, kdo organizuje nějakou akci, že zrovna můj problém se neobjeví na jeho blogu spolu s mou přezdívkou? Jak tak koukám, tak opravdu nemůžu. Nebudu organizovat s člověkem, kterému nevěřím. Nehodlám organizovat s někým nebo spíš, pod někým, kdo je schopný na svůj blog psát konkrétní jména a co s ním byl za problém a ještě ze sebe dělat bůh ví jakého mastera, že něco vyřešil nebo něčemu zabránil, přitom to nemá ani podložené, je to jen domněnka. Nebudu organizovat s někým, kdo si své problémy s někým konkrétním, který chtěl jen pomoct, nedokáže vyřešit osobně. S někým, kdo nepřemýšlí, nedokáže si poslechnout kritiku a raději hned vyletí a dělá, že je někdo dokonalý. 
Je jednodušší si to napsat na blog, se vším, co k tomu přísluší a nepřemýšlet nad ničím, že. To se hned vidí, s kým má člověk tu čest. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama