Barvení vlasů

28. června 2010 v 12:30 | Inik |  © Svět očima Ini
Konečně zase obarvené vlasy. Již už po několikáté jsem si koupila stejnou barvu. Byla mi nabídnuta pomoc jak do sestry, tak od bratra - zvláštní. Bratr se mě ptá, jestli nechci pomoct s barvením vlasů. 

Kdybych měla problémy, řeknu vám, zvolala jsem a jala se barvit. Nějak jsem se bála, že na mé dlouhé vlasy barva stačit nebude, ale stačila, bylo jí, dalo by se říci, až až. Konečný výsledek mě ale zarazil. Barva měla být světlejší, jako vždycky, ledová duhová, nebo jak se tomu říká. Holt ne vždy se to povede. Barva je hnědá, tmavě hnědá a já si říkám, kde byla chyba. Ještě budu doufat, že třeba zesvětlá. Ale když si to vezmu kolem a kolem. Na letáku máte napsáno, "nechte působit 20minut", ale co když už jen samotné dávání barvy na vlasy zabere minut třeba 15, pak ji tam necháte dalších 20 v klidu....to se pak nedivím, že barva nevyjde taková, jak si člověk představuje XD 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 you-know-who you-know-who | 28. června 2010 v 21:34 | Reagovat

*clapping hands*
Šikula!!! Jsem moc natěšená, až tě uvidím v novém!!! Pokud tě tedy uvidím, protože místo mne si povídáš se svým blogem, ale já ti to promíjím XD Protože prostě nová barva se jen tak nevidí! Nejlepší je, když je čerstvá. Úplně čerstvá ;o)Už jsi byla u kadeřnice nebo jsi barvila s náskokem? ;o)))
Zatím páčko *mává tlapkou*

2 Nurika Nurika | 3. srpna 2015 v 11:35 | Reagovat

Videonávody na barvení vlasů křídami:

http://www.pastelovebarvy.cz/videonavody.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama