Změna školy

13. června 2010 v 2:54 | Inik |  © Svět očima Ini
Před půl rokem jsem změnila vysokou školu za vyšší odbornou - přestup. FIT na ČVUT na VOŠIS a PIS. Ano, FIT jsem nedala, moc technické, ČAO, ač mělo hezký název, pro mě není a myslím, že UNIX a úžasný shell se raději doučím později. Kdo ví, možná po vybrání si oboru bych změnila názor, ale když se člověku nedaří v ničem, tak se prostě nedaří.Na to je můj život už zvyklý. Na VOŠIS mi přijde, že děláme praktičtější věci, učitelé jsou na Vás milí, mají s Vámi strpení, hlavně Vás ve třídách není tolik, takže se Vám profesor může s klidem věnovat.

Navíc i mé učení přineslo nějaké ovoce. Na FITu jsem to vzdala po tom, co jsem se učila a ovoce to žádné nepřineslo. Možná jsem se neměla vzdávat a zatnout zuby, ale proč, když to nevyhovovalo mým požadavkům/standardům. Jsem asi moc zhýčkaná a vybíravá. Už je to rok, co mám po maturitě a stále nevím, kam dál budou směřovat mé kroky. Na vyšší sice jsem, ale je tu možnost, jít na vysokou. Opět do prváku, ale je to vysoká, tři roky a mohu mít bc. a jít pak dále studovat. Nebo, zůstat na vyšší, mít dis. a jít pracovat, což by se mi už asi líbilo více. Scénářů by tu bylo dost, ale pro jaký se rozhodnout. Pan Klimánek a ostatní mi ukázali, že fakt nejsem tak blbá. Kde jen jsem ztratila víru ve svůj mozek...někde v prváku na střední, proč...lenost...kdo ví. Změnit či nezměnit, to je to, oč tu běží. Každá změna, ať už v myšlení, nebo v mém životě, se zatím jala býti dobrá. Ale byly to změny, které přišly postupně a cesta k nim nebyla vůbec dlážděná mramorem a osetá tulipány nebo růžovými květy, vlastně jsem ty změny ani nechtěla, prostě postupně přišly samy. Já si to plánovala všechno jinak. Občas mi to přijde jako dobrý vtip od někoho, kdo mi tahá za šňůrky. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ta, která tančí ta, která tančí | 13. června 2010 v 19:13 | Reagovat

Moc ráda vidím, že jsi zase oživila svůj blog XD Muhahahaha XD Konečně mám komu psát kometáře, někomu, kdo mě moc dobře zná ;o)

K.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama