Vedro a stěhování

17. července 2010 v 2:37 | Inik |  © Svět očima Ini
Venku příšerné vedro a na silnici fronty. 

Už dlouho se nám nestalo, že jsme měli tak teplé léto. Všichni jsme ho chtěli, všichni jsme chtěli chodit k vodě...teď to máme! Tak proč si všichni tolik stěžujete? Vedro je, to nepopírám, ale když jsme přežili -20, tak proč ne 36? Takovéhle vedra přece mají u moře...a stěžují si? Ne! protože z toho mají turisty. Mno jo, čížci rozmazlení. Na dovolenou do tropů jo, ale když vám tropy přijdou rovnou k nosu, tak to vám už nevoní. 
Ale dost stěžování si. Propocená trička máme prostě všichni. Cestovat autem bez klimatizace je kruté, ale dříve to tak prostě měl každý - klimatizace v autě ještě nebyla, blbý, co? Fronty, tu uzavřou tři pruhy, tu někomu rupne pneu...stane se. Není snad důležité se dostat z bodu A do bodu B? Nebo je snad důležitější to, za jak dlouho tam budeme? Kdo ví... "Každej z nás je cirkusák, Humbertům by vytřel zrak" Ano, zpívám si. A komu to vadí, ať mi klobouk políbí. Nechce se mi spát, a po tom, co jsem šla včera spát někdy po třetí a vstávala v devět, se mi ještě tak hodinu chtít nebude. 
Docela závidím své kamarádce, která se dneska přestěhovala do nového. Pomáhali jsme jí se stěhováním. Tedy, co se týče mě, připadala jsem si jak páté kolo u vozu...a co se nestalo? Někdo to začal počítat a fakt jsem byla to páté kolo u vozu. Holt všichni byli u krabic a jiných věcí dříve nebo byli akčnější. Ale tedy, na stěhování pračky nebo myčky bych si opravdu netroufla, ale prý to nebylo tak těžké. 
Mám dilema a nevím, co s ním. Postavte vedle sebe dvě úžasné kočky a vyberte si, kerou chcete, zvlášť, když ty dvě kočky jsou obě super XD živote, nenávidím Tě! 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ta, která se stěhovala XD ta, která se stěhovala XD | 1. srpna 2010 v 18:21 | Reagovat

Nu, vidím, že tvůj "Den poté" proběhl ve znamení spánkový absence XD Ten můj ale před 14dny taky XD (to víš, první noc v novém nic moc)Každopádně minulý týden to vypadalo s počasím tak krásně zataženě, a hle, teď tu máme zase vedra. Damn, it's hot!!! ^_^

2 Dolly Dolly | E-mail | 1. května 2015 v 9:08 | Reagovat

Stěhování firem:

http://www.stehovanimamut.cz/firmy.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama