První den v novém semestru

7. února 2011 v 22:57 | Inik |  © Svět očima Ini
Sluníčko nám oteplilo vzduch na krásných deset stupňů, obloha krásně zmodrala a do tohoto krásného počasí nám začal letní semestr. 

Ráno jsem se vzbudila po příšerné noci, nemohla jsem usnout a pak se mi zdál děsné sny, a hezky jsem si upalovala s noťase na zádech do školy. Myslela jsem, že tam budu minimálně do tří s tím, že budu mít hodinu a půl volno, ale nakonec jsem zjistila, že nám odpolední vyučování začíná vlastně až další týden, tak jako další tři předměty. 
První kurz, ISPO. Jak jsme se loučili s Klimánkem, že nás bude mít až příští rok, tak jsme se s ním opět setkali. A jak on sám říkal, ani on netušil, že by mohl něco takového učit. Informační systémy podniku. Na VŠE tomu říkají PIS - podnikové informační systémy...tak mi řekněte, jaký je mezi tím rozdíl... samozřejmě, že žádný, a tak jsme se dozvěděli, že si podstatnou část právě z onoho předmětu vezmeme a řekneme si, co je to erp, eis a další is. Začali jsme typicky klimánkovsky a pustili se do e-shopu zencart. To, co jsme stihli udělat během tří hodin ve škole, jsem já měla za patnáct minut doma...ano, někteří lidé se holt nezmění. 
Po této tříhodinovce jsem si odkráčela domů s novými dojmy a pojmy. Tento předmět by mě měl bavil...přece jenom, jsme na podnikové informatice...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama