Finito

26. července 2011 v 12:18 | Inik |  © Svět očima Ini
Hlavní část léta - stěhování a vyklízení tetiného bytu je konečně za mnou.

Včerejší večerní odjezd do bytu měl ještě super dohru. Asi tak deset minut před odjezdem jsem se začala oblékat a najednou mi v hlavě vyvstala myšlenka - klíče. Nemohla jsem je najít. 2x jsem prošla místa v bytě, kde jsem se na chvíli stavovala, 2x jsem prohledala batoh, žel klíče nikde. Dokonce ani v kalhotech nebyly, jak jsem se domnívala.
Napsala jsem proto Michalovi. Ten mi během pěti minut zavolal zpátky, že klíče jsou u něj v autě...hlavně že jsem se do toho kaslíku koukala!
To, co jsem nechtěla, se muselo odehrát. Michal musel ráno vstávat, aby se ze Slaného dostal autem do Prahy na sedmou ranní. Oba jsme vstávali v pět ráno, abychom na Želvě byly před sedmou. Vstala jsem celkem dobře, až na to, že se mi udělal opar na rtu - to je určitě trest za mou nepozornost! Během půl hodiny se opar zvětšil a mně se začalo chtít spát.
Cesta byla klidná. V šest ráno od nás moc lidí opravdu nejelo. Po půl sedmé jsem dorazila a čekala ještě asi 5 minut, než má drahá polovička dorazila. Chudák ospalý a očividně se začínající nemocí. Můj plán, že mu to vynahradím snídaní a obědem se tudíž nemohl odehrát, protože mi dal klíče, počkal se mnou na stěhováky, a já ho šla vyprovodit na autobus. Vybral si ten v 8:40,takže jsem tam s nimi nemusela být přes dvě hodiny.
Po cestě jsem si zajela na Floru, a pak pěšky. Pořád nevolali, takže mi bylo jasné, že jim na to jen dvě hodiny nestačí. Bylo kolem půl desáté, co jsem dorazila na místo. "Už to skoro máme, ještě pár věcí." A fakt, že jo! Ještě jeden koberec, lednička, kanape a postel. Samozřejmě i zametli. Chvíli po jedenácté to měli vyklizené a já se mohla ještě s bytem rozloučit a hodit klíče do předem určené sousedovic schránky. Udělala jsem si pár fotek a v 11:35 mi jel autobus domů.
A tak skončila pohodička v bytě na Praze 3...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama