Inik v barevném

15. srpna 2011 v 12:23 | Inik |  © Svět očima Ini
Po dlouhé době čekání na nového Androida 2.3 Gingerbread pro LG OO jsem se konečně dočkala.


LG OO mám už docela dlouho, vyměnila jsem ho za Samsung Wave, který byl po mnoha stránkách dokonalý, úžasný, nádherný, ale bohužel jeho slabostí byla Bada, která měla zas mnoho nedokonalostí. Ne, že by mi vadilo, že na ní není nebylo moc aplikací, ale řekněme, že mi vadilo, že na displeji nebylo žádné upozornění přijaté zprávy, nebo něco, co by ukazovalo, že jsem zmeškala budík. A nejvtipnější byla klávesnice, která měla tlačítko odeslat moc blízko nějakému znaku/písmenku, už nevím, které se používalo často, takže jsem hodněkrát odeslala nedopsanou zprávu.
LG OO má Android, takže si změním klávesnici jak chci a navíc mi to ukáže, že jsem zmeškala budík a dokonce is můžu stáhnout aplikaci, která mi na zhaslém displeji ukáže, hele, přišla ti sms a ani nemusíš rozsvěcet tel, aby ses podívala, jestli náhodou něco nepřišlo.
LG OO mělo Froyo a já čekala tedy na novo verzi, která byla, jak jsem pak zjistila, suprově barevná a moc se mi líbila. Začala jsem si tedy asi po měsíci hledat informace, kdy bude nová verze dostupná. Po asi dnu jsem to vzdala, protože informace byly takové, že verze má být někdy na nový rok, nic, pak na jaře, nic, pak jsem to vzdala a ejhle, včera mi bylo zjištěno, že nová verze už vyšla. Konečně. Můj telefonek se také oblékl do barevného hávu. Jen škoda, že ti naštvaní ptáčci se mi stále sekají, a to prý to mělo tu chybu vyřešit. Včera jsem hodně hrála, takže jsem vyplácala hodně brzo baterku, dneska nabíjím znova, nebudu hrát, jen psát sms a telefonovat a uvidíme, jak dlouho mi baterka vydrží. Dost se psalo, že nová verze vyplácá baterku hodně brzo. Mno, je to možné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama