Listopad 2011

Kam lidi dali své mozky?

26. listopadu 2011 v 21:06 | Inik
Po dlouhé době jsem vyrazila za nákupní horečkou Vánoc. Nikdy jsem neměla potřebu být na lidi na pokladně nepříjemná nebo se s nimi hádat. Tento týden to bylo poprvé, co jsem k tomu byla donucena, přitom šlo o celkem maličkost. Na Pankráci jsme si koupili vánoční ozdobičky, celé šťastné, že jsem světle-fialové sehnaly. Bohužel byly drahé, a tak jsme museli zajít ještě do jednodnoho obchodu. Samozřejmě jsme si vzali účtenku, aby si tamní nemysleli, že jsme jim tam něco ukradli - i když ozdobičky, které jsme měli v tašce, tam oni neměli, jak jsme zjistili po předchozím pátrání. Při placení na nás pokladní, co že to máme za ozdobičky v tašce, a proč je neplatíme. Řekla jsem jí, že je máme z jiného obchodu a že od nich máme účtenku, a vytáhla jsem jí účtenku. Účtenka na paní byla očividně moc malá, a tak mi řekla "to nepřečtu, to je neprůkazné". Musím říci, že takhle mě dlouho žádná pokladní nevytočila. Její výrok mě slušně rozpálil do ruda. Někdy opravdu koukám, jak je debilita některých lidí hluboká. Začala jsem jí proto účtenku předčítat se slovy, jak, neprůkazná?! Bylo řečeno, že jsme si na to měli dát jejich nálepku. Fajn, príště, toho nápisu jsem si fakt nevšimla, pokud mi někdo nebude říkat, "to nepřečtu, to je neprůkazné". Si příště vezmi brýle!

Akicon 2011

20. listopadu 2011 v 21:08 | Inik |  © Svět očima Ini
Letošní Akicon se konal v KC Zahrada od 19.11. - 20.11. 2011 - pohledem maskota, který se kochal společností lidí.

P.M. Klub u Botanické zahrady

7. listopadu 2011 v 19:42 | Inik |  © Kam v Praze zajít kritickýma očima
Máme tu další klubík, do kterého jsme se byli podívat. Nikdy jsme tam nebyli, tak jsme ani nevěděli, co očekávat.

Infinity u nákupního centra Flora

4. listopadu 2011 v 11:01 | Inik |  © Kam v Praze zajít kritickýma očima
Infinity, již zmiňovaný klub v mém úvodu. 2x navštíven, 2x bych se tam nevrátila.

Úvod

4. listopadu 2011 v 10:38 | Inik |  © Kam v Praze zajít kritickýma očima
Rozhodla jsem se, že místa, kam chodím nebo kde jsem byla, by bylo dobré si sepsat, a napsat si na ně alespoň nějakou recenzi. Pro mou i informaci ostatních. Přece jen, Praha je velké město, které prý skýtá mnoho možností jak se zabavit.
Prvním impulzem bylo to, že jsem 2x navštívila stejný klub, a 2x bych se do něj už nevrátila, nebýt okolností. Druhým byl ten, že dnes opět nějaký ten klub navštívím, tak proč si na něj nenapsat recenzi. Třetí byla myšlenka dát dohromady příjemná místa v Praze, ať už na posezení nebo tancování.
Předem musím upozornit, že jsem člověk velmi kritický, možná i vybíravý a jen tak někam nevlezu, jen tak někde nezůstanu. Mám na výběr, tak proč toho nevyužít.
Tak pojďme plnit svou databázi!